Уряд вивів агентство PlayCity з координації Мінцифри

Відтепер державне агентство PlayCity координується Кабінетом міністрів через прем'єр-міністра.
Уряд вивів агентство PlayCity з координації Мінцифри

Кабінет міністрів ввів державне агентство України ПлейСіті (PlayCity) в сферу координації прем'єр-міністра. Про це йдеться у відповідній постанові уряду №613 від 13 травня.
 
Відтепер держагентство PlayCity координується Кабміном через прем'єр-міністра. До цього воно координувалося через міністра цифрової трансформації.
 
Нагадаємо, з лютого 2025 року державну політику у сфері азартних ігор формує та координує Мінцифри. Кабінет міністрів в березні 2025 року ухвалив створити новий центральний орган виконавчої влади - агентство ПлейСіті (PlayCity), яке підпорядковувалося Мінцифри та з 1 квітня замінило попереднього регулятора - Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ).

Завдяки відновленню ліцензування організаторів азартних ігор та операторів лотерей державний бюджет України отримав у 2025 році 1,7 млрд гривень від ліцензій у сфері азартних ігор, 72 млн гривень від ліцензій операторів лотерей. Ще 17 млрд гривень надійшло як податки у сфері азартних ігор.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK