Надзвичайники Київщини врятували двох оленят

Одну тваринку винеслу з вогню у Зоні відчуження, інше врятували під час гасіння пожежі на Фастівщині.
Надзвичайники Київщини врятували двох оленят

У Київській області рятувальники винесли з вогню двох оленят. Про це увечері в п’ятницю, 15 травня повідомила пресслужба ДСНС.

Зазначається, що через спекотну та суху погоду на Київщині почастішали пожежі в лісах і на відкритих територіях.

Під час ліквідації займань надзвичайники винесли з полум'я оленя з території Зони відчуження. Інше врятували під час гасіння пожежі на Фастівщині.

"Перелякані та знесилені, але живі - ці маленькі тварини стали ще одним нагадуванням, що робота рятувальників - це боротьба не лише за ліси, поля чи будівлі, а й за кожне врятоване життя", - резюмували у ДСНС.

 

 

Нагадаємо, минулого тижня рятувальники звільнили лосеня у Зоні відчуження. Воно потрапило в антидронову сітку й не могло вибратися самостійно. Поруч увесь час залишалася мама. А перед тим повідомлялося, що зі спаленого Чорнобильского лісу врятували лосеня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK