Прикордонники взяли в полон трьох росіян

Під час роботи на позиціях українські військові виявили пересування противника та провели успішні дії, у результаті яких окупанти були змушені здатися.
Прикордонники взяли в полон трьох росіян

На Південно-Слобожанському напрямку, поблизу Вовчанська, що на Харківщині, бійці прикордонної бригади Форпост взяли в полон трьох російських бійців. Про це в суботу, 16 травня, повідомили в Держприкордонслужбі.

"На Південно-слобожанському напрямку, поблизу міста Вовчанськ, прикордонники бригади Форпост взяли в полон трьох російських окупантів. Під час роботи на позиціях українські військові виявили пересування противника та провели успішні дії, у результаті яких окупанти були змушені здатися. Полонених передали відповідним службам. У бригаді зазначають, що російські військові дедалі частіше обирають полон замість продовження бою, розуміючи безвихідь свого становища. Тим часом воїни Форпосту продовжують утримувати позиції та виконувати бойові завдання на напрямку", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що прикордонники за допомогою БПЛА взяли полоненого.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK