ЗСУ взяли в полон окупантів, які проникли через трубу поблизу Оріхова

Бійці ЗСУ взяли в полон російських загарбників, які 13 км йшли газовою трубою на Оріхівському напрямку.
ЗСУ взяли в полон окупантів, які проникли через трубу поблизу Оріхова

Бійці 65-ї окремої механізованої бригади ЗСУ захопили в полон групу російських військових, які намагалися непомітно проникнути до українських позицій через газову трубу на Оріхівському напрямку. Відповідне відео бригада опублікувала Facebook у неділю, 17 травня.
 
За даними військових, маршрут окупантів пролягав підземною газовою трубою: вхід до неї був розташований на тимчасово окупованій території, а вихід - неподалік позицій Сил оборони України.
 
Полонені російські штурмовики розповіли, що всередині труби подолали приблизно 13 кілометрів. Також вони заявили, що після заходу групи трубу нібито заварили, аби унеможливити повернення назад.
 
Українські військові, за їхніми словами, завчасно дізналися про наміри противника використати газову магістраль для прихованого пересування та підготувалися до зустрічі диверсійної групи.
 
Полонені окупанти повідомили, що біля виходу з труби побачили листівки з інструкціями та контактами для добровільної здачі в полон.


Нагадаємо, у квітні у Сумській області росіяни здійснили чергову одну спробу зайти в тил українським захисникам через газову трубу. Цей маневр закінчився для "трубочистів" розгромом.

У лютому десантники 71 окремої аеромобільної бригади знищили російську групу "трубочистів". Тоді з 22 окупантів вижив лише один.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK