Укренерго визначилось щодо відключень у понеділок

У компанії закликають споживачів перенести енергоємні процеси на денний час - з 10:00 до 16:00.
Укренерго визначилось щодо відключень у понеділок

В Україні у понеділок, 18 травня, обмеження електроенергії не плануються. Про це повідомила пресслужба Укренерго.
 
"Завтра, у понеділок, застосування заходів обмеження споживання не планується", - йдеться у повідомленні.
 
У компанії закликають споживачів перенести енергоємні процеси на денний час - з 10:00 до 16:00.

Нагадаємо, Росія посилила удари по енергетиці України. 15 травня в шести областях України фіксувалися знеструмлення через нові атаки російських військ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK