Ракетний удар по Дніпру: кількість постраждалих зросла до 18, серед них діти
У ніч на 18 травня російські війська завдали ракетного удару по житловому кварталу у Дніпрі. Внаслідок атаки постраждали 18 людей, серед яких двоє дітей. Про це повідомляє начальник Олександр Ганжа Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
За інформацією обласної влади, місто перебувало під масованою атакою з вечора 17 травня. Спочатку російські війська застосували ударні безпілотники, а близько 02:30 завдали удару балістичними та крилатими ракетами. Попередньо, одна з ракет влучила у житловий квартал Дніпра.
Після перших вибухів повідомлялося про трьох постраждалих. Один чоловік був госпіталізований у стані середньої тяжкості, ще двоє людей проходили амбулаторне лікування. Згодом кількість травмованих зросла до дев’яти.
Вранці 18 травня начальник ОВА уточнив, що внаслідок російського удару поранення дістали вже 18 людей. Серед постраждалих — дворічна дівчинка та 10-річний хлопчик. Дітям надали медичну допомогу амбулаторно.
Також відомо, що вісім дорослих залишаються у лікарнях. За даними медиків, четверо жінок і четверо чоловіків перебувають у стані середньої тяжкості. Інформація щодо наслідків атаки та масштабів руйнувань уточнюється.
Нагадаємо, Генштаб назвав втрати Росії станом на 18 травня. Минулої доби ЗСУ ліквідували 1220 окупантів. Знищено танк, п'ять бронемашин, 47 артсистем, дві РСЗВ, два засоби ППО, п'ять НРК і 1603 дронів.












