За Єрмака внесли понад 154 мільйони гривень застави для виходу з СІЗО
Понад 154 мільйони гривень було зібрано для внесення застави з метою виходу з СІЗО колишнього керівника Офісу президента України Андрій Єрмак. Про це повідомив журналіст Михайло Ткач у своєму Telegram-каналі, зазначивши, що кошти надходили приблизно двома сотнями платежів, серед яких були навіть символічні внески на рівні однієї копійки, а загальна сума перевищила 154 мільйони гривень.
Раніше у Вищому антикорупційному суді України повідомляли, що сума застави для звільнення Андрія Єрмака становить близько 140 мільйонів гривень. Очікується, що після внесення коштів колишній посадовець залишить слідчий ізолятор, де він перебував протягом вихідних.
Нагадаємо, РФ 242 рази атакувала позиції ЗСУ за добу: найгарячіші бої тривають на Покровському напрямку. Найбільше атак російські війська здійснили на Покровському, Костянтинівському та Гуляйпільському напрямках, де ЗСУ стримали десятки штурмів противника.










