У Житомирі чоловік із ножем поранив двох перехожих: нападника затримали патрульні
У Житомирі патрульні поліцейські затримали чоловіка, який із ножем напав на двох перехожих та намагався втекти. Одного з потерпілих із тяжкими пораненнями госпіталізували до лікарні. Про це повідомляє Патрульна поліція.
Повідомлення про чоловіка, який завдав тілесних ушкоджень людям, патрульні отримали днями. Під час прямування на місце події екіпаж роти тактико-оперативного реагування помітив чоловіка, який перебігав дорогу з ножем у руках.
Поліцейські зупинилися на безпечній відстані, дістали табельну зброю та наказали йому кинути ніж на землю. Чоловік виконав вимоги правоохоронців, після чого його затримали із застосуванням кайданків.
Тим часом інший екіпаж отримав інформацію про пораненого неподалік. Інспектори оперативно прибули на місце та виявили чоловіка, який утратив значну кількість крові. Патрульні наклали йому турнікет та оклюзійні пов’язки, після чого контролювали стан потерпілого до приїзду медиків. Згодом його ушпиталили.
Також відомо ще про одного потерпілого, якого до лікарні доставила бригада швидкої допомоги.
Під час встановлення особи затриманого поліцейські з’ясували, що він перебуває в розшуку як особа, яка самовільно залишила військову частину.
Слідчі затримали чоловіка в порядку статті 208 КПК України. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 ККУ — замах на вбивство, а також за ч. 2 ст. 15 ККУ — замах на кримінальне правопорушення.
Нагадаємо, у Києві жінка з пістолета поранила чоловіка після зауваження про шум біля будинку. У Святошинському районі Києва жінка відкрила стрілянину у дворі будинку, поранивши 27-річного чоловіка. Їй повідомлено про підозру.










