Російський удар по Дніпру 20 травня: двоє загиблих, шестеро поранених
У ніч на 20 травня російські війська завдали удару по Дніпру, внаслідок чого загинули двоє людей, ще шестеро отримали поранення. Про наслідки атаки повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
За інформацією обласної влади, п’ятьох постраждалих доправили до лікарень. Лікарі оцінюють стан трьох із них як тяжкий. Серед пацієнтів у важкому стані перебувають 42-річна жінка, а також чоловіки віком 47 і 25 років. Ще двоє чоловіків, яким 47 та 40 років, госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Один із постраждалих, 27-річний чоловік, проходитиме лікування амбулаторно.
Унаслідок нічної атаки в місті також зафіксовано пошкодження цивільної інфраструктури. Зокрема, пошкоджено продуктовий склад, приватні житлові будинки та автомобіль.
Нагадаємо, Генштаб підрахував втрати РФ станом на 20 травня. Минулої доби ЗСУ ліквідували 920 окупантів. Знищено три танки, дві бронемашини, 60 артсистем, три РСЗВ, два засоби ППО, шість НРК, 1873 БпЛА.










