У кількох обласних управліннях поліції затримано топпосадовців за підозрою в хабарництві
У межах антикорупційного розслідування затримано кількох високопосадовців правоохоронних органів під час отримання неправомірної вигоди. Усім фігурантам оголошено підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Про це повідомляє народний депутат Олексій Гончаренко.
Серед осіб, яким оголошено підозру, зазначаються:
-
помічник заступника міністра МВС Тетері — В.В. Воробей;
-
начальник поліції Івано-Франківської області С.В. Безпалько;
-
заступник начальника поліції Івано-Франківської області В.В. Яцюк;
-
перший заступник начальника — начальник слідчого управління поліції Тернопільської області А.Б. Ткачик;
-
заступник начальника поліції Житомирської області І.Д. Гулеватий.
Окремо повідомляється, що у начальника ГУ Нацполіції Тернопільської області детективи Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки. За наявною інформацією, ці слідчі дії пов’язані з іншою кримінальною справою.
Наразі деталі розслідування уточнюються, правоохоронні органи продовжують слідчі дії.
Нагадаємо, в Одесі після атаки БПЛА зруйновано будинок і пошкоджено критичні об’єкти. Внаслідок нічної атаки дронів в Одесі пошкоджено житлові та складські об’єкти, працювали рятувальники на кількох локаціях.







