Сили оборони України уразили НПЗ у Кстово та резервуари «Ярославль-3»
Сили оборони України 19 травня та в ніч на 20 травня завдали ударів по низці важливих об’єктів російських окупаційних військ, зокрема по нафтопереробній та військовій інфраструктурі противника. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Зокрема, українські підрозділи уразили установку первинної переробки нафти АВТ-6 на НПЗ «Лукойл-Нижегородоргсинтез» у районі міста Кстово Нижньогородської області РФ. Після ураження на об’єкті виникла пожежа.
Також оприлюднено попередні результати удару по нафтоперекачувальній станції «Ярославль-3» у селищі Семибратово Ярославської області РФ. За наявною інформацією, пошкоджено чотири резервуари загальним об’ємом 140 тисяч кубометрів.
У Генштабі зазначили, що станція «Ярославль-3» є важливим елементом системи транспортування нафти Російської Федерації та використовується для забезпечення військово-промислової інфраструктури держави-агресора.
Крім того, Сили оборони України уразили пункти управління російських військ у Соледарі Донецької області, а також командно-спостережні пункти окупантів у районах Любимівки Херсонської області та Іванівського на Донеччині.
Окремих ударів було завдано по пунктах управління безпілотниками противника у районах Піддубного та Перебудови Донецької області, Гуляйполя Запорізької області, а також Єлізаветовки Курської області РФ.
Також українські військові уразили райони зосередження живої сили окупантів поблизу Новоукраїнки Запорізької області та у Мирному, Сніжному й Донецьку.
Серед інших цілей — склад боєприпасів російських військ у районі Маринівки Запорізької області
Нагадаємо, ISW: ядерні навчання Росії спрямовані на тиск і відволікання уваги від фронту. Росія проводить масштабні ядерні навчання із залученням стратегічних сил, які, за оцінкою ISW, мають посилити тиск на НАТО та приховати військові невдачі Москви.









