Міндіч подав до суду на Зеленського через санкції

Колишній співвласник «Кварталу 95» Тимур Міндіч оскаржує президентський указ про санкції. Його підозрюють у справі щодо можливих фінансових зловживань в «Енергоатомі».
 |  Автор: Мальцева Ольга
Міндіч подав до суду на Зеленського через санкції
Тимур Міндіч / Getty images

Бізнесмен і колишній співвласник студії Тимур Міндіч подав позов до суду проти президента України Володимир Зеленський, у якому оскаржує указ про запровадження щодо нього санкцій. Інформацію про звернення до суду оприлюднив народний депутат Ярослав Железняк, посилаючись на дані з витягу державного реєстру.

Санкційні обмеження проти Міндіча були введені 13 листопада 2025 року строком на три роки. У межах розслідування його фігурує як особу, яку підозрюють у можливому відмиванні коштів у справі щодо ймовірних розкрадань в Енергоатом.

За наявною інформацією, на момент розвитку подій Міндіч перебував за межами України. Він залишив територію держави приблизно за чотири з половиною години до початку обшуків, пов’язаних зі справою в «Енергоатомі».

Нагадаємо, СБУ та ОГП викрили схему «порноофісів» у керівництві поліції трьох областей. СБУ та ОГП викрили корупційну схему в поліції Івано-Франківської, Тернопільської та Житомирської областей щодо прикриття «порноофісів».

 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK