Зеленський переговорив зі Стармером: про що йшлося

Глави держав стараються "активізувати змістовну дипломатію" у питанні війни Росії проти України.
Зеленський переговорив зі Стармером: про що йшлося

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, під час якої сторони скоординували позиції щодо дипломатичного треку у контексті російської війни проти України. Про це Зеленський повідомив увечері в середу, 20 травня.

Він подякував Британії за підтримку й коротко розповів про порушені під час теми.

"Скоординували позиції на дипломатичному треку щодо російської війни проти України – стараємось активізувати змістовну дипломатію. Домовились про майбутні контакти", – йдеться у дописі.

Як повідомлялося, у березні Зеленський та Стармер підписали спільну заяву, котра закріплює стратегічне партнерство та підтверджує, що Лондон виділятиме Києву щонайменше 3 млрд фунтів стерлінгів щороку до 2030/31 року. 

Нагадаємо, днями ЗМІ повідомляли, що Стармер планує зробити заяву про відставку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK