За чотири роки з полону звільнили менше половини "азовців"

Росія системно викреслює бійців корпусу зі списків на обмін та не хоче повертати військовослужбовців бригади через демонізацію в Росії військових Азову.
За чотири роки з полону звільнили менше половини "азовців"

У російському полоні вже п’ятий рік перебувають понад 700 військовослужбовців Азову. Про це повідомила LIGA.net із посиланням на дані 1-го корпусу Національної гвардії України Азов.

Зазначається, що упродовж 16–20 травня 2022 року з Азовсталі в Маріуполі вийшли близько 1400 бійців підрозділу. За чотири роки вдалося повернути з полону понад 500 "азовців".

250 військовослужбовців були засуджені в Росії за нібито "воєнні злочини" або через факт служби в Азові, що в підрозділі розцінюють як порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими.

В Азові розповіли, що Росія системно викреслює їхніх бійців зі списків на обмін та не хоче повертати військовослужбовців бригади через демонізацію в Росії військових Азову.

За даними корпусу, у межах нещодавніх обмінів "азовців" вкрай мало, хоч обміни суттєві.

"Ми сподіваємося побачити більшу кількість військовополонених Азову та захисників Азовсталі в наступних етапах заявленого обміну 1000 на 1000", – наголосили у відділі комунікацій корпусу.

Під час останнього обміну полоненими, який відбувся 15 травня, додому з російської неволі повернулися 20 бійців Азову.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK