Ворог 15 разів атакував Дніпропетровщину: є постраждалі та руйнування
Російські війська вкотре атакували Дніпро. Внаслідок удару постраждала 58-річна жінка. Медики надали їй допомогу на місці, надалі вона лікуватиметься амбулаторно. Через атаку понівечена квартира на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку, а вибуховою хвилею пошкоджені кілька сусідніх багатоповерхівок — у будинках повилітали вікна. Про це повідомляє очільник Дніпропетровської ОДА Олександр Ганжа.
Станом на 7:30 21 травня російські війська завдали по Дніпропетровщині 15 ударів безпілотниками, артилерією та авіабомбами. Під атаками опинилися п’ять районів області. Загалом постраждали четверо людей.
У Дніпрі, окрім 58-річної жінки, поранення дістала ще одна постраждала — 35-річна місцева жителька. Її також залишили на амбулаторному лікуванні.
У Кривому Розі внаслідок обстрілу пошкоджене підприємство. Поранення отримав 34-річний чоловік, який лікуватиметься вдома.
На Нікопольщині під ворожими ударами перебували Нікополь, Мирівська, Покровська, Марганецька та Червоногригорівська громади. Пошкоджені об’єкти інфраструктури та підприємство. Постраждав 42-річний чоловік, його госпіталізували у стані середньої тяжкості.
На Синельниківщині росіяни атакували Покровську та Українську громади. Там пошкоджений приватний будинок.
Також окупанти вдарили по Троїцькій громаді Павлоградського району. Внаслідок атаки загорілася вантажівка.
Нагадаємо, за чотири роки з полону звільнили менше половини "азовців". Росія системно викреслює бійців корпусу зі списків на обмін та не хоче повертати військовослужбовців бригади через демонізацію в Росії військових Азову.











