Над Костянтинівкою збили «дрон-дракон» РФ із термітною сумішшю (відео)
Під час бойового чергування над Костянтинівкою було зафіксовано ударний безпілотник, який випускав характерний вогняний шлейф і нагадував «дракона». Про це повідомляє бригада «Хижак» при Департаменті патрульної поліції України.
За даними підрозділу, російські війська почали використовувати безпілотники типу «Молнія», оснащені термітною сумішшю. Такі дрони застосовуються для випалювання антидронових сіток і знищення позицій, створюючи високотемпературне горіння в повітрі.
Під час чергування боєць мобільної вогневої групи бригади «Хижак» на позивний «Джанго» зафіксував рухомий об’єкт у небі. Він розповідає, що спершу не зміг ідентифікувати ціль.
«Я спочатку не зрозумів, що це. Думали, фосфор. Горить, тягне за собою шлейф. Вперше таке бачив. Вирішив стріляти», — зазначив боєць.
Вогнева група відкрила вогонь по безпілотнику. Спершу вдалося влучити у підвіс із запалювальною сумішшю, що зірвало виконання бойового завдання апарата. Після цього дрон було остаточно знищено.
Нагадаємо, ППО України знищила 109 ворожих дронів під час нічної атаки РФ. Сили ППО України вночі 21 травня збили або подавили 109 ворожих БпЛА. РФ також атакувала балістичною ракетою «Іскандер-М».









