Сибіга зустрівся з новою главою МЗС Болгарії

Очільники двох міністерств під час зустрічі провели обмін думками щодо широкого кола двосторонніх питань.
Сибіга зустрівся з новою главою МЗС Болгарії

Глава МЗС Андрій Сибіга на полях засідання Ради Україна-НАТО у Швеції провів зустріч з новопризначеною головою МЗС Болгарії Веліславою Петровою. Про це український урядовець розповів у соцмережі Х.

Очільник МЗС України поздоровив свою нову болгарську колегу з призначенням.

За його словами, вони провели конструктивний обмін думками щодо широкого кола двосторонніх питань та підтвердили відданість подальшому зміцненню двосторонніх відносин.

"Я подякував колезі за її чітку та принципову позицію на підтримку України в умовах російської агресії. Болгарія є важливим партнером України, і ми надіємося на продовження нашої співпраці у взаємовигідних сферах, зокрема у зміцненні безпеки в Чорноморському регіоні", – зазначив Сибіга.

Він також поінформував свою колегу про поточний стан мирних зусиль та про те, як обидві країни можуть зміцнити європейську єдність, що є надзвичайно важливим для досягнення тривалого миру.

Він також наголосив на важливості подальшої підтримки Болгарією шляху України до ЄС.

Як ми вже писали, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга приїхав з візитом у Швецію.

Сибіга: Нині відбувається переломний момент війни

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK