В Україні щодня о 09:00 оголошуватимуть хвилину мовчання через системи оповіщення

Уряд запровадив використання систем оповіщення для щоденної хвилини мовчання о 09:00 та акцій вшанування пам’яті жертв Голодомору.
 |  Автор: Мальцева Ольга
В Україні щодня о 09:00 оголошуватимуть хвилину мовчання через системи оповіщення
Ілюстроване фото / Getty Image

Уряд України дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування пам’яті. Відтепер такі системи щодня о 09:00 інформуватимуть про загальнонаціональну хвилину мовчання, а також застосовуватимуться під час всеукраїнської акції «Запали свічку», що щороку відбувається у четверту суботу листопада на вшанування жертв Голодомору 1932–1933 років. Про це повіломила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Як зазначається, таке рішення має на меті систематизувати підхід до вшанування пам’яті та забезпечити його загальнонаціональне звучання. Використання технічних засобів оповіщення дозволить щоденно нагадувати громадянам про хвилину мовчання як важливу частину суспільної культури пам’яті.

Окремо підкреслюється, що хвилина мовчання о 09:00 є проявом поваги до загиблих захисників і захисниць України, а також цивільних громадян, які стали жертвами війни та інших трагедій. Уряд наголошує, що формування культури пам’яті є важливим елементом суспільної єдності та національної свідомості.

Нагадаємо, ППО України збила 115 дронів під час нічної атаки РФ 22 травня. ППО України збила/подавила 115 із 124 дронів у ніч на 22 травня; зафіксовано влучання та уламки на 10 локаціях.

 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK