Зеленський провів переговори зі Стармером, Макроном і Мерцом

Президент поінформував про російські плани щодо України, Білорусі та інших напрямків у Європі.
Зеленський провів переговори зі Стармером, Макроном і Мерцом


Президент Володимир Зеленський провів розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом. Про це повідомила пресслужба глави держави в п’ятницю, 22 травня.

Ключовою темою розмови стала активізація дипломатичних зусиль задля досягнення миру та необхідність ширшої участі Європи в переговорних процесах. 

"Усі партнери відзначають, що позиція України значно сильніша - як на полі бою, так і в нашій далекобійності. Це вагомо, і саме такий наш тиск може спонукати до правильної та дієвої дипломатії", - наголосив Зеленський.
 
Сторони домовилися, що радники з питань національної безпеки зустрінуться найближчим часом.

Окремо президент поінформував про російські плани щодо України, Білорусі та інших напрямків у Європі.
 
"Все, що стосується їхніх політичних та військових намірів, відслідковуємо. Наші команди на рівні розвідок більш детально обміняються наявною інформацією", - зауважив Зеленський.
 
Крім того, під час розмови обговорили комунікацію з американською стороною.

Нагадаємо, держсекретар США Марко Рубіо заявив, що тристоронні переговори між Україною, США та Росією зупинені. Але американська сторона допускає їх відновлення за певних умов.

Атака росіян з півночі: два можливі сценарії

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK