У Новгороді-Сіверському троє поліцейських постраждали через атаку дрона

Росіяни поцілили з безпілотника по службовому автомобілю поліцейських, які здійснювали патрулювання.
У Новгороді-Сіверському троє поліцейських постраждали через атаку дрона

У Новгороді-Сіверському на Чернігівщині роійський дрон атакував службовий автомобіль поліції. Постраждали троє правоохоронців, повідомило регіональне управління Нацполіції в суботу, 23 травня.

"Сьогодні близько 11-ї години у м. Новгород-Сіверський росіяни поцілили з дрона по службовому автомобілю поліцейських, які здійснювали патрулювання міста", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що унаслідок ворожого удару троє співробітників групи реагування патрульної поліції Новгород-Сіверського райвідділу зазнали травм. Службовий автомобіль пошкоджений.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про воєнні злочини (ст.438 Кримінального кодексу України).

Дивіться фото: У Новгороді-Сіверському троє поліцейських постраждали через атаку дрона

Раніше в суботу в Сумах російський дрон вдарив по траурній колоні. Тоді повідомлялось про дев’ять поранених. Пізніше стало відомо, що одна людина померла.

Мельник порівняв Росію в Радбезі ООН з Лжедмитрієм

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK