Сибіга зробив заяву щодо можливого удару РФ
Глава МЗС України Андрій Сибіга вдячний партнерам за попередження про ймовірний масований обстріл, але й закликав їх попередити Москву про ціну, яку РФ заплатить за можливий удар. Про це він попередив у соцмережі Х.
"Ми вдячні за ваше попередження про масований удар. І ми розуміємо ваші попередження для ваших громадян", - написав Сибіга.
За його словами, ключове попередження має бути почуте не в Києві та не іноземцями.
Він підкреслив, що попередження має почути російський режим у Москві, і у партнерів є можливість передати Кремлю меседж.
"У вас є важелі впливу. Скористайтеся ними зараз. Попередьте Москву про ціну, яку їй доведеться заплатити. Як публічно, так і через закриті канали. Стурбованості та співчуттів недостатньо. Нам потрібні конкретні дії, що збільшують ціну війни для агресора", - наголосив глава МЗС.
Урядовець наголосив, що це буде найкращим способом висловити солідарність з українським народом.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що українська розвідка має дані про підготовку росіянами удару із застосуванням Орєшніка - ця інформація перевіряється.
Посольство США попереджає про можливу масштабну повітряну атаку РФ
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







