Ігнат розповів, як відпрацювали F-16 під час атаки
Начальник управління комунікацій Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що винищувачі F-16 непогано відпрацювали під час відбиття масованої атаки росіян у ніч на 24 травня. Про це він заявив в етері телемарафону.
Він нагадав, що російські війська застосували 90 ракет проти України.
"Як їх зупинити тими засобами, які сьогодні маємо в обмеженій кількості? І не так самих засобів, як ракет до них, тому що це вкрай важливо. Тому крім того, що вдалось перехопити, збивали ракети на різних стадіях польоту, і як тільки вони заходили, працювали літаки F-16. Знову ж таки дуже непогано відпрацювали, але все не зупиниш", - зазначив Ігнат.
Коментуючи комбіновану атаку, він відзначив необхідність збільшення кількості ракет PAC-3 до систем Patriot. Оскільки лише такі ракети здатні збивати балістику.
"Сьогодні багато балістики: три десятки Іскандер-М або ж С-400, так само Циркони, Кинджали, - це все лише може бути збите системою Patriot, і ракетами, які призначені для цього - це PAC-3, - пояснив Ігнат.
Нагадаємо, протиповітряна оборона знешкодила 55 ракет та 549 російських безпілотників, якими російська армія атакувала Україну з вечора 23 травня, основним напрямком удару був Київ. Зафіксовано влучання 16 ракет та 51 ударного БпЛА на 54 локаціях. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 690 засобів повітряного нападу - 90 ракет і 600 БпЛА різних типів.
Зеленський відвідав місця влучань у Києві
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







