Росіяни вбили двох цивільних у Херсоні

Травмувань, несумісних з життям, зазнали двоє чоловіків 50-ти та 69-ти років.
Росіяни вбили двох цивільних у Херсоні

У Херсоні загинули дві людини внаслідок російських обстрілів. Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін у неділю, 24 травня.

Спершу начальник ОВА зазначив, що близько 10:40 внаслідок російського обстрілу Дніпровського району міста. Тоді травми, несумісні з життям, дістав 50-річний чоловік.

Згодом стало відомо про загибель ще одного чоловіка внаслідок російського обстрілу Дніпровського району Херсона.

"Поранення, несумісні з життям, дістав 69-річний херсонець", - додав Прокудін.

Нагадаємо, протиповітряна оборона знешкодила 55 ракет та 549 російських безпілотників, якими російська армія атакувала Україну з вечора 23 травня, основним напрямком удару був Київ. Зафіксовано влучання 16 ракет та 51 ударного БпЛА на 54 локаціях. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 690 засобів повітряного нападу - 90 ракет і 600 БпЛА різних типів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK