Гроза гаражів: залишки "Орєшніка" передали на експертизу

Російська "новітня" ракета знищила кілька гаражів у Білій Церкві. ЇЇ рештки зібрали і відправили на дослідження.
Гроза гаражів: залишки "Орєшніка" передали на експертизу

Залишки ракети Орєшнік, яккою росіяни минулої ночі атакували Білу Церкву, зібрали і передали на експертизу. Про це у неділю, 24 травня, повідомив уповноважений президента з питань санкційної політики Владислав Власюк.

Він зазначив, що уламків лишилося більше, ніж очікували.

"Орешник: всі залишки (більше очікуваного) зібрали і передали на дослідження. Щодо ефективності: знищено пару гаражів", - написав Власюк.

Він додав, що усе доступне відправили на експертизу.

Нагадаємо, окупанти завдали удару ракетою типу Орєшнік по району Білої Церкви Київської області, пуск здійснено з полігону Капустін Яр. У Міноборони РФ підтвердили застосування ракети Орєшнік. Там додали, що  "цілі удару досягнуто, всі призначені об’єкти уражені".

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK