У Мелітополі було атаковано будівлю ФСБ, є загиблі - соцмережі
Удар був нанесений з використанням StormShadow/SCALP. Будівлю частково знищено. Загинули двоє співробітників, ще двоє отримали поранення.
У Запорізькій області в ніч з 23 на 24 травня було завдано удару по будівлі, яка використовувалася на користь співробітників ФСБ РФ у м. Мелітополь. Про це повідомляють ТГ-канали.
Зазначається, що удар був нанесений з використанням 2 КРВБ "StormShadow/SCALP" британсько-французького виробництва.
Будівлю частково знищено. Загинули двоє співробітників, ще двоє отримали поранення.
Також, відомо про ще один удар по об'єкту ЗС РФ у місті напередодні, проте подробиць немає.
Нагадаємо, українські сили завдали ударів по окупованих територіях вночі 24 травня. Серія вибухів пролунала в окупованих Мелітополі та Луганську.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







