Взято під арешт працівників БЕБ, яких викрили на хабарях

Одного з них взято під варту з альтернативою внесення застави, іншого - під цілодобовий домашній арешт.
Взято під арешт працівників БЕБ, яких викрили на хабарях

Суд обрав запобіжні заходи працівникам Бюро економічної безпеки (БЕБ) України, яких викрили на одержанні хабаря. Про це 29 травня повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Зазначається, що старшому детективу ТУ БЕБ у Київській області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 5 млн грн застави. За даними слідства, він вимагав $15 тис. за непритягнення чоловіка до кримінальної відповідальності.

Крім того, аналітику БЕБ, якого підозрюють в одержанні $2 тис. за "вирішення питання" з видачею ліцензії на зберігання пального, суд обрав цілодобовий домашній арешт.

Нагадаємо, вчора правоохоронці ліквідували дві злочинні схеми у Бюро економічної безпеки (БЕБ). Затримано двох посадовців.

Раніше цього тижня в Одеській області затримано міського голову на хабарі у 35 тисяч доларів. Чиновник вимагав гроші під час модернізації енергетичної інфраструктури в регіоні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK