Зеленський подякував Фінляндії за допомогу

Зеленський наголосв, що треба зробити все, щоб "Москва нарешті почала рухатися до миру, а не до розширення своєї агресії".
Зеленський подякував Фінляндії за допомогу

Президент України Володимир Зеленський висловив вдячність Фінляндії за 33-й пакет оборонної допомоги для України на суму 128 мільйонів євро. Про це він написав у соцмережі X.

"Дякую Фінляндії за 33-й пакет оборонної допомоги Україні на суму 128 мільйонів євро. Сильна та своєчасна підтримка - це те, що зміцнює наш захист і зрештою змушує Росію усвідомити, що вона має закінчити свою війну. Вдячний президенту Александру Стуббу, прем’єр-міністру Петтері Орпо та народу Фінляндії за їхню незмінну підтримку", - зазначив Зеленський.

За його словами, треба зробити все, щоб "Москва нарешті почала рухатися до миру, а не до розширення своєї агресії".

Нагадаємо, Фінляндія ухвалила рішення про відправлення Україні 33-го пакета військової допомоги. Вартість обладнання становить приблизно 128 млн євро. Загалом Фінляндія вже поставила Україні оборонного обладнання на суму 3,4 млрд євро. Цей останній пакет включає як передачу з запасів Збройних сил, так і зброю, закуплену у вітчизняної промисловості.

Раніше повідомлялося, що Фінляндія погодилася виділити $300 млн на оборонну підтримку України, основний акцент зроблять на зміцненні протиповітряної оборони.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK