Росіяни зруйнували "шахедами" вокзал у Шостці

Наразі ранкові рейси на Сумщині – за графіком, але можливі оперативні коригування у наступних приміських маршрутах.
Росіяни зруйнували "шахедами" вокзал у Шостці

Російські загарбники в ніч на суботу завдали масованого удару по вокзалу у місті Шостка Сумської області. Про це повідомила Укрзалізниця 30 травня.

"Вночі росіяни прямим влучанням кількох десятків "шахедів" знищили будівлю вокзалу Шостка та пошкодили інфраструктуру станції", – йдеться в повідомленні.

В УЗ зазначили, що жертв серед працівників та пасажирів немає – люди перебували в укриттях.

Наразі ранкові рейси в регіоні – за графіком, але можливі оперативні коригування у наступних приміських маршрутах.

Раніше в суботу стало відомо, що росіяни масовано атакували дронами Шостку на Сумщині. Є руйнування та пошкодження об'єктів цивільної інфраструктури. Пошкоджено житлові та нежитлові будівлі, адміністративні приміщення та транспорт.

Ракети і дрони з семи напрямків: як спрацювала ППО

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK