Укренерго визначилось щодо відключень у неділю

У компанії закликають споживачів обмежити користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.
Укренерго визначилось щодо відключень у неділю

В Україні у неділю, 31 травня, обмеження електроспоживання не плануються. Про це повідомила пресслужба Укренерго в суботу, 30 травня.
 
"Завтра, у неділю, застосування заходів обмеження споживання не планується", - йдеться у повідомленні.
 
У компанії закликають громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години - з 18:00 до 22:00.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про проведення конкурсу на будівництво понад 1,3 ГВт нових генеруючих потужностей в межах Планів стійкості.

Росіяни атакували енергетику у п'яти областях

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK