Укренерго визначилось щодо відключень на початку літа
Енергетики просять громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години.
В Україні завтра, 1 червня, не плануються обмеження електроспоживання. Про це повідомило Укренерго у неділю, 31 травня.
"Завтра, у понеділок, застосування заходів обмеження споживання не планується", – йдеться у повідомленні.
Разом з тим енергетики закликали громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00.
Нагадаємо, 29 травня Укренерго назвало сім областей з відключеннями. Вони були спричинені як обстрілами рашистів, так і негодою
Cвириденко анонсувала конкурс на будівництво понад 1,3 ГВт нової генерації
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:





