Укренерго визначилось щодо відключень на початку літа

Енергетики просять громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години.
Укренерго визначилось щодо відключень на початку літа

В Україні завтра, 1 червня, не плануються обмеження електроспоживання. Про це повідомило Укренерго у неділю, 31 травня.

"Завтра, у понеділок, застосування заходів обмеження споживання не планується", – йдеться у повідомленні.

Разом з тим енергетики закликали громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00.

Нагадаємо, 29 травня Укренерго назвало сім областей з відключеннями. Вони були спричинені як обстрілами рашистів, так і негодою

Cвириденко анонсувала конкурс на будівництво понад 1,3 ГВт нової генерації

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK