Чернігів частково знеструмлений через російську атаку

Ремонтні бригади енергетики працюють над відновленням електропостачання в обласному центрі.
Чернігів частково знеструмлений через російську атаку

У Чернігові внаслідок російської атаки знеструмлені 40 тисяч абонентів. Про це повідомило Чернігівобленерго в неділю, 31 травня.

"Внаслідок ворожої атаки на енергооб’єкт у Чернігівському районі знеструмлено 40 тисяч абонентів у місті Чернігів", – йдеться у повідомленні.

Наразі бригади енергетики працюють над відновленням електропостачання в обласному центрі.

Раніше у неділю Повітряні сили ЗСУ попереджали про загрозу дронів для Чернігова з півночі.

Нагадаємо, Укренерго не прогнозує відключень 1 червня. Але енергетики просять громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години.

А 29 травня Укренерго назвало сім областей з відключеннями. Вони були спричинені як обстрілами рашистів, так і негодою

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK