Чернігів частково знеструмлений через російську атаку
У Чернігові внаслідок російської атаки знеструмлені 40 тисяч абонентів. Про це повідомило Чернігівобленерго в неділю, 31 травня.
"Внаслідок ворожої атаки на енергооб’єкт у Чернігівському районі знеструмлено 40 тисяч абонентів у місті Чернігів", – йдеться у повідомленні.
Наразі бригади енергетики працюють над відновленням електропостачання в обласному центрі.
Раніше у неділю Повітряні сили ЗСУ попереджали про загрозу дронів для Чернігова з півночі.
Нагадаємо, Укренерго не прогнозує відключень 1 червня. Але енергетики просять громадян обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години.
А 29 травня Укренерго назвало сім областей з відключеннями. Вони були спричинені як обстрілами рашистів, так і негодою
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







