На Дніпропетровщині через обстріли поранено четверо людей

Росіяни майже 30 разів атакував три райони області безпілотниками та обстрілювали з артилерії.
На Дніпропетровщині через обстріли поранено четверо людей

Внаслідок російських ударів у Дніпропетровській області станом на ранок 1 червня зазнали поранень четверо людей. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОДА Олександр Ганжа.

За його словами, росіяни майже 30 разів атакував три райони області безпілотниками та обстрілювали з артилерії.

У Нікопольському районі під ударами були Нікополь, Покровська та Червоногригорівська громади. Пошкоджені інфраструктура, підприємство, заправка, приватні будинки і автомобілі.

Постраждали четверо людей. 54-річну жінку госпіталізували у тяжкому стані. Також у лікарні в стані середньої тяжкості перебуває 52-річний чоловік. Ще дві жінки 56 і 67 років лікуватимуться амбулаторно.

У Дніпрі виникли пожежі у дачному будинку та гаражі.

У Синельниківському районі росіяни вдарили по Васильківській громаді, пошкоджений приватний будинок.

Нагадаємо, цієї ночі Одеса та Харків зазнали ударів БПЛА. В Одесі повідомлялося про часткову руйнацію двох поверхів багатоповерхівки. У Харкові удари зафіксовані у Київському, Основ’янському та Слобідському районах міста.

Також іійська РФ у ніч проти 1 червня атакували Суми, пошкоджений дошкільний навчальний заклад.

Удар по Одесі: зросла кількість постраждалих

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK