Американські війська знищили об’єкти в Ірані після збиття дрона MQ-1
США завдали серії ударів по іранських військових об’єктах після того, як Іран збив американський безпілотник MQ-1, який виконував політ над міжнародними водами. Американські сили атакували радіолокаційні системи та командні пункти управління дронами в районах Горуку та на острові Кешм, попри дію режиму перемир’я. Про це повідомляє CENTCOM.
У CENTCOM заявили, що операція тривала у суботу та неділю й була спрямована на нейтралізацію загроз для американських сил та судноплавства в регіоні. За даними командування, під час ударів американська авіація знищила іранські системи протиповітряної оборони, наземний пункт управління, а також два дрони-камікадзе, які, за оцінкою США, могли становити небезпеку для цивільних і військових суден.
Американська сторона наголосила, що внаслідок операції втрат серед військовослужбовців США не зафіксовано. У CENTCOM охарактеризували дії Ірану як “невиправдану агресію” в умовах чинного перемир’я та заявили, що Сполучені Штати й надалі реагуватимуть на будь-які загрози своїм військовим об’єктам та інтересам у регіоні.
Нагадаємо, у Бухаресті вимагають, щоб РФ била по Україні, не зачипаючи Румунії. Нікушор Дан хоче, щоб росіяни завдаючи ударів по містах на іншому березі Дунаю, бути впевнені, що їхні дії не загрожують румунським громадянам.











