Американські війська знищили об’єкти в Ірані після збиття дрона MQ-1

Американські військові атакували іранські об’єкти у відповідь на збиття дрона MQ-1, знищивши радари, системи ППО та пункти управління дронами.
 |  Автор: Мальцева Ольга
Американські війська знищили об’єкти в Ірані після збиття дрона MQ-1
Ілюстроване фото / Getty Image

США завдали серії ударів по іранських військових об’єктах після того, як Іран збив американський безпілотник MQ-1, який виконував політ над міжнародними водами. Американські сили атакували радіолокаційні системи та командні пункти управління дронами в районах Горуку та на острові Кешм, попри дію режиму перемир’я. Про це повідомляє CENTCOM.

У CENTCOM заявили, що операція тривала у суботу та неділю й була спрямована на нейтралізацію загроз для американських сил та судноплавства в регіоні. За даними командування, під час ударів американська авіація знищила іранські системи протиповітряної оборони, наземний пункт управління, а також два дрони-камікадзе, які, за оцінкою США, могли становити небезпеку для цивільних і військових суден.

Американська сторона наголосила, що внаслідок операції втрат серед військовослужбовців США не зафіксовано. У CENTCOM охарактеризували дії Ірану як “невиправдану агресію” в умовах чинного перемир’я та заявили, що Сполучені Штати й надалі реагуватимуть на будь-які загрози своїм військовим об’єктам та інтересам у регіоні.

Нагадаємо, у Бухаресті вимагають, щоб РФ била по Україні, не зачипаючи Румунії. Нікушор Дан хоче, щоб росіяни завдаючи ударів по містах на іншому березі Дунаю, бути впевнені, що їхні дії не загрожують румунським громадянам.


 



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK