Російські БПЛА пошкодили сонячні панелі на Одещині
Інформація про інші руйнування в регіоні та можливих постраждалих уточнюється.
Увечері в понеділок, 1 червня, російські війська здійснили атаку безпілотниками по півдню Одеської області. Унаслідок удару пошкоджено сонячні панелі на території одного з приватних підприємств.
Про це повідомив очільник ОВА Олег Кіпер у своєму Telegram-каналі.
"Ворог продовжує цілеспрямовано та цинічно бити по цивільній інфраструктурі півдня Одещини", – написав він.
За словами Кіпера, попри активну роботу ППО, ударними безпілотниками пошкоджені сонячні панелі альтернативної генерації на території приватного підприємства.
Обійшлося без постраждалих, відзначив очільник області.
Дивіться фото: Російські БПЛА пошкодили сонячні панелі на Одещині
Нагадаємо, у Запоріжжі пізно ввечері в понеділок, 1 червня, внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено інфраструктурний об'єкт, що спричинило пожежу на місці події.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:








