Росіяни влучили у АЗС в Запорізькому районі

Удар прийшовся по території автозаправної станції. Внаслідок влучання виникла пожежа. За попередніми даними, минулося без постраждалих.
Росіяни влучили у АЗС в Запорізькому районі

Війська РФ атакували Запорізький район, є влучання по АЗС. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Удар прийшовся по території автозаправної станції. Внаслідок влучання виникла пожежа", - написав він.

За попередніми даними, минулося без постраждалих.

Нагадаємо, кількість жертв масованої атаки Росії на Київ зросла до семи осіб. Постраждали 90 людей.

Загалом внаслідок масованого удару загинули 22 особи, а постраждалих нараховується 130. У Дніпрі ракетна атака забрала життя 16 людей, ще 42 - поранені. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK