Росіяни влучили у АЗС в Запорізькому районі
Удар прийшовся по території автозаправної станції. Внаслідок влучання виникла пожежа. За попередніми даними, минулося без постраждалих.
Війська РФ атакували Запорізький район, є влучання по АЗС. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
"Удар прийшовся по території автозаправної станції. Внаслідок влучання виникла пожежа", - написав він.
За попередніми даними, минулося без постраждалих.
Нагадаємо, кількість жертв масованої атаки Росії на Київ зросла до семи осіб. Постраждали 90 людей.
Загалом внаслідок масованого удару загинули 22 особи, а постраждалих нараховується 130. У Дніпрі ракетна атака забрала життя 16 людей, ще 42 - поранені.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







