Війська РФ обстріляли Одещину, є поранені
Внаслідок російського удару по цивільній інфраструктурі на Одещині вночі 3 червня постраждали дві людини. Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер.
За його словами, двоє чоловіків 20 та 36 років отримали травми, один з них госпіталізований.
Кіпер додав, що в результаті атаки пошкоджено вантажний автомобіль та службове приміщення на парковці.
Нагадаємо, війська РФ атакували авто, мікроавтобус і будинки на Сумщині. Одна людина загинула та ще 18, серед яких діти, постраждали внаслідок російських ударів по житлових будинках, авто та мікроавтобусу.
Також повідомлялося, що росіяни влучили у АЗС в Запорізькому районі, виникла пожежа.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







