Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва: що відомо про візит
У середу, 3 червня, до Києва з офіційним робочим візитом прибув Генеральний секретар НАТО Марк Рютте. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Глава держави повідомив, що візит делегації Північноатлантичної ради НАТО розпочався із вшанування пам’яті українських військових біля Стіни пам’яті загиблих захисників. За словами глави держави, у церемонії взяли участь Марк Рютте, голова Військового комітету НАТО Джузеппе Каво Драгоне, а також постійні представники та заступники представників усіх 32 держав-членів Альянсу.
Зеленський наголосив, що Україна високо цінує підтримку та повагу союзників до українських воїнів, які віддали життя за свободу держави та безпеку Європи. Президент підкреслив, що пам’ять про кожного захисника залишається важливою складовою національної єдності та боротьби за незалежність країни.
Розпочали візит Північноатлантичної ради НАТО до України з вшанування памʼяті полеглих українських воїнів біля Стіни памʼяті. Були присутні Генеральний секретар НАТО Марк Рютте, голова Військового комітету Альянсу Джузеппе Каво Драгоне та постійні представники й заступники… pic.twitter.com/cbP1XTgbWI
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) June 3, 2026
Нагадаємо, СБУ та Сили оборони атакували нафтовий термінал у Петербурзі та кораблі РФ у Кронштадті. Українські дрони атакували «Петербурзький нафтовий термінал» та військові кораблі РФ у Кронштадті, подолавши понад 1100 км.








