На Одещині обстрілом пошкоджено обʼєкт критичної інфраструктури
В Одеській області вночі 4 червня внаслідок атаки російських ударних безпілотників зазнав пошкоджень обʼєкт критичної інфраструктури. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер.
За словами Кіпера, зазнали ушкоджень складське приміщення та обладнання. Пожежу, що виникла, оперативно ліквідували рятувальники. Постраждалих немає.
Нагадаємо, російські військові атакували безпілотниками житловий будинок у Херсоні. Внаслідок атаки загинуло двоє людей, ще дев’ятеро зазнали поранень.
Також повідомлялося, що росіяни увечері в середу, 3 червня, атакували п’ятиповерхівку у Павлограді Дніпропетровської області.Пожежа зафіксована принаймні на двох поверхах "хрущовки". Також спалахнули припарковані поруч автомобілі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp







