Сибіга заявив про новий етап відносин між Україною та Угорщиною
Глава Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга заявив про започаткування нового етапу у взаєминах між Україною та Угорщиною, наголосивши на зміні підходів і переході до більш конструктивного діалогу на основі взаємної поваги та спільних європейських цінностей. Він також відзначив роль кіпрського головування в Європейському Союзі, подякувавши за підтримку та сприяння просуванню процесу євроінтеграції України. Про це він повідомив у соцмережі X.
У своїй заяві дипломат підкреслив, що позитивно оцінює участь угорської сторони у діалозі, яка, за його словами, сприяє формуванню більш прагматичних і стабільних відносин між двома країнами в контексті європейського курсу України.
Окремо було висловлено вдячність державам-членам ЄС, Європейській комісії та інституціям Європейського Союзу за послідовну підтримку України на шляху до інтеграції, що, за оцінкою української сторони, залишається ключовим стратегічним пріоритетом.
Нагадаємо, Угорщина готова підтримати вступ України до ЄС після угоди щодо прав угорців на Закарпатті. Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив про досягнення домовленостей з Києвом щодо розширення прав угорської меншини на Закарпатті.











