Миколаїв обстрілюють з артилерії, у місті чути вибухи
Російські окупанти відкрили вогонь із артилерійських систем у місті Миколаєві. Місцевих жителів просять залишатися у укриттях. Про це сьогодні повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.
Читайте також: Бойовики обстріляли Миколаїв: пошкоджено десятки будинків
"Миколаїв. Артилерійський обстріл – 14:45. У місті лунають вибухи! Прошу всіх бути максимально обережними! Тримайтеся подалі від вікон!", - поділився міський голова Миколаєва. Інформації про можливі руйнування та постраждалих на даний момент немає.
Зазначимо, що обстріл Миколаєва та області посилилися. У зв'язку з цим мешканців деяких районів Миколаєва та передмістя закликали тимчасово залишити свої будинки. Таке прохання озвучив речник військової комендатури оборони міста Миколаєва Дмитро Плетенчук. Також сьогодні голова ОДА Віталій Кім закликав мешканців області поки що почекати з поверненням додому з тих самих причин.
Нагадаємо, що в Миколаївській області через чергові російські обстріли загинула людина. Також відомо, що за минулу добу 22 особи в області отримали поранення.
Підпишись на наш Telegram-канал , якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.















