Миколаїв обстрілюють з артилерії, у місті чути вибухи

Жителів міста просять залишатися у укриттях
Миколаїв обстрілюють з артилерії, у місті чути вибухи
Обстріл. Ілюстративне фото / EPA / UPG

Російські окупанти відкрили вогонь із артилерійських систем у місті Миколаєві. Місцевих жителів просять залишатися у укриттях. Про це сьогодні повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Читайте також: Бойовики обстріляли Миколаїв: пошкоджено десятки будинків

"Миколаїв. Артилерійський обстріл – 14:45. У місті лунають вибухи! Прошу всіх бути максимально обережними! Тримайтеся подалі від вікон!", - поділився міський голова Миколаєва. Інформації про можливі руйнування та постраждалих на даний момент немає.

Зазначимо, що обстріл Миколаєва та області посилилися. У зв'язку з цим мешканців деяких районів Миколаєва та передмістя закликали тимчасово залишити свої будинки. Таке прохання озвучив речник військової комендатури оборони міста Миколаєва Дмитро Плетенчук. Також сьогодні голова ОДА Віталій Кім закликав мешканців області поки що почекати з поверненням додому з тих самих причин.

Нагадаємо, що в Миколаївській області через чергові російські обстріли загинула людина. Також відомо, що за минулу добу 22 особи в області отримали поранення.

Підпишись на наш Telegram-канал , якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK