На Донеччині відновлено електропостачання насосних станцій - ОВА
На півночі області незабаром відновиться водопостачання.
На Донеччині вдалося відновити електропостачання насосних станцій. Таким чином, незабаром буде відновлено водопостачання на півночі області. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у ефірі єдиного телемарафону.
Читайте також: На Донбасі окупанти вдарили крилатими ракетами по містам
Губернатор наголосив, що централізоване постачання води повністю залежить від електропостачання насосних станцій. За відсутності електрики не відбувається перекачування води. Наразі вдалося все відновити."Ми заповнюємо резервуари і вживаємо всіх заходів, щоб усі віддалені міста, насамперед це стосується Костянтинівки та Дружківки, були з водою", - зазначив голова ОВА.
Водопостачання поновиться на півночі області після заповнення резервуарів.
Раніше ми писали , що у Маріуполі окупанти зібралися відновити роботи драмтеатру, який розбомбили надбомбою. Російські загарбники вирішили запустити театр у роботу до 10 вересня.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:















