Генерал зі США порівняв бої за Донбас із боксом: ЗСУ нокаутують ворога
Колишній генерал-лейтенант армії США Марк Хертлінг порівняв бої за Донбас із боксом. Він заявив, що ЗСУ ще не завдали нокаутуючого удару, однак він обов'язково буде. Така публікація з'явилася на сторінці екс-воєначальника в Twitter.
Читайте також: В ОП розповіли, що таке "російський мір"
Так, Хертлінг каже, що російська армія використовує на Донбасі та Херсонському напрямі тактику, яку вивчала роками – масовані обстріли артилерією, терор мирних громадян та відновлення логістичних шляхів.
Проте ЗСУ все ж таки б'ють по шляхах постачання російських загарбників, але поки що ланцюжки поставок останніх ще залишаються ефективними.
Разом з цим колишній генерал-лейтенант вказує і на "жахливі" втрати російської техніки, обладнання, а також дуже низький бойовий дух ворога.
Читайте також: Маємо справу з абсолютним злом, але ініціатива вже за нами, – Зеленський
Війну на сході України Хертлінг називає боксом:
"Це боксерський поєдинок у надважкій вазі. За два місяці боїв ще не було нокаутуючого удару. Це станеться, коли російські сили стануть виснаженішими".
Нагадаємо, раніше у ЗСУ заявили, що продовжують просуватися до тимчасово окупованого Херсона, росіянам дуже важко.
Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.












