Генерал зі США порівняв бої за Донбас із боксом: ЗСУ нокаутують ворога

Українські воїни отримуватимуть "дедалі більше переваги" у міру постачання зброї на передову, каже він.
Генерал зі США порівняв бої за Донбас із боксом: ЗСУ нокаутують ворога
Ілюстроване фото / t.me/V_Zelenskiy_official

Колишній генерал-лейтенант армії США Марк Хертлінг порівняв бої за Донбас із боксом. Він заявив, що ЗСУ ще не завдали нокаутуючого удару, однак він обов'язково буде. Така публікація з'явилася на сторінці екс-воєначальника в Twitter.

Читайте також: В ОП розповіли, що таке "російський мір"

Так, Хертлінг каже, що російська армія використовує на Донбасі та Херсонському напрямі тактику, яку вивчала роками – масовані обстріли артилерією, терор мирних громадян та відновлення логістичних шляхів.

Проте ЗСУ все ж таки б'ють по шляхах постачання російських загарбників, але поки що ланцюжки поставок останніх ще залишаються ефективними.

Разом з цим колишній генерал-лейтенант вказує і на "жахливі" втрати російської техніки, обладнання, а також дуже низький бойовий дух ворога.

Читайте також: Маємо справу з абсолютним злом, але ініціатива вже за нами, – Зеленський

Війну на сході України Хертлінг називає боксом:

"Це боксерський поєдинок у надважкій вазі. За два місяці боїв ще не було нокаутуючого удару. Це станеться, коли російські сили стануть виснаженішими".

Нагадаємо, раніше у ЗСУ заявили, що продовжують просуватися до тимчасово окупованого Херсона, росіянам дуже важко.

Підпишись на наш Telegram-канал, якщо хочеш першим дізнаватися про головні новини.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK