Куліба - до G7 після ударів по Києву: Нездоровий імперіалізм має зазнати поразки
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на ранкові ракетні удари по Києву, від яких зруйновано житловий будинок та дитячий садок, а також є загиблий та поранені. Глава МЗС звернувся до лідерів "Великої сімки", які сьогодні розпочинають триденний саміт у Німеччині.
Читайте також: Шольц зробив послання Путіну на саміті G7
Кулеба закликав лідерів посилити санкції проти Росії. Міністр опублікував у Твіттері звернення, додавши до нього фото 7-річної дівчинки, яку разом із матір'ю сьогодні дістали з-під завалів, а батька було вбито російською ракетою."Ця семирічна дитина спокійно спала в Києві, коли російська крилата ракета потрапила до її будинку. Під ударами ще багато таких дітей по всій Україні. Саміт G7 повинен відреагувати новими санкціями проти Росії та великими постачаннями важкого озброєння. Нездоровий імперіалізм РФ має зазнати поразки," - Заявив Дмитро Кулеба.
This 7 y.o. Ukrainian kid was sleeping peacefully in Kyiv until a Russian cruise missile blasted her home. Many more around Ukraine are under strikes. G7 summit must respond with more sanctions on Russia and more heavy arms for Ukraine. Russia’s sick imperialism must be defeated. pic.twitter.com/0kn2hl7A4x
— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) June 26, 2022
Раніше ми писали , що Джо Байден анонсував запровадження ембарго на російське золото. Росія щорічно заробляла з його продажу десятки мільярдів доларів.















