Куліба - до G7 після ударів по Києву: Нездоровий імперіалізм має зазнати поразки

Глава МЗС України звернувся до лідерів та розповів про дівчинку, яку сьогодні дістали з-під завалів.
Куліба - до G7 після ударів по Києву: Нездоровий імперіалізм має зазнати поразки
Рятівники достають постраждалих з-під завалів дому в Києві. / Reuters

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на ранкові ракетні удари по Києву, від яких зруйновано житловий будинок та дитячий садок, а також є загиблий та поранені. Глава МЗС звернувся до лідерів "Великої сімки", які сьогодні розпочинають триденний саміт у Німеччині.

Читайте також: Шольц зробив послання Путіну на саміті G7

Кулеба закликав лідерів посилити санкції проти Росії. Міністр опублікував у Твіттері звернення, додавши до нього фото 7-річної дівчинки, яку разом із матір'ю сьогодні дістали з-під завалів, а батька було вбито російською ракетою.

"Ця семирічна дитина спокійно спала в Києві, коли російська крилата ракета потрапила до її будинку. Під ударами ще багато таких дітей по всій Україні. Саміт G7 повинен відреагувати новими санкціями проти Росії та великими постачаннями важкого озброєння. Нездоровий імперіалізм РФ має зазнати поразки," - Заявив Дмитро Кулеба.

Раніше ми писали , що Джо Байден анонсував запровадження ембарго на російське золото. Росія щорічно заробляла з його продажу десятки мільярдів доларів.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK