По всій Україні 26 лютого лунає сирена через ракетну небезпеку
Вдень 26 лютого по всій Україні було оголошено повітряну тривогу через зліт російського винищувача МіГ-31К. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.
Читайте також: Українські військові відійшли від села Ласточкине, - ЗСУ
“УВАГА! Вся Україна - ракетна небезпека! Зафіксовано зліт МіГ-31К”, - йдеться у повідомленні.
Для довідки. МіГ-31К - це модернізована версія радянського надзвукового винищувача-перехоплювача дальньої дії МіГ-31. Дальність польоту МіГ-31К становить 3000 км (з можливістю дозаправлення у повітрі), а максимальна швидкість - 3000 км/год (2,83 Маха). Практична стеля польоту сягає 20 600 м. На озброєнні у МіГ-31К може бути гіперзвукова ракета "Кинджал" (до 2000 км).
Читайте також: 880 окупантів та багато техніки: Генштаб оновив втрати РФ за добу
Нагадаємо, в одному з районів Києва розпочалися військові навчання. У Дарницькому районі столиці з 26 лютого будуть проходити військові навчання за участю підрозділів угруповання сил та засобів оборони Києва.