На Харківщині за 2024 рік було встановлено десятки тисяч мін, - Генштаб
Підрозділи інженерних військ Збройних Сил України працюють над тим, щоб зробити оборону країни більш стійкою. Вони проводять комплексні заходи з інженерного обладнання оборонних рубежів по всій лінії бойового зіткнення. Це включає роботи з фортифікаційного обладнання та нарощування системи інженерних загороджень, як мінно-вибухових, так і невибухових. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ.
Читайте також: Кабмін призначив виконуючих обов'язки міністра агрополітики та міністра інфраструктури
Так, тільки у Харківській області за 2024 рік інженерно-саперними підрозділами Сил підтримки було встановлено десятки тисяч мін. Це значно ускладнює просування ворожих військ та завдає їм значних втрат.
“Заходи з фортифікаційного обладнання - це постійний процес, лінія оборони потребує постійного утримання, вдосконалення та відновлення”, - йдеться у повідомленні.
Додається, що на підрозділи інженерних військ Командування Сил підтримки ЗС України покладено завдання щодо обладнання другого оборонного рубежу. Також вони надають допомогу загальновійськовим підрозділам ЗС України у обладнанні першого оборонного рубежу на окремих ділянках фронту.
Читайте також: Дуда пояснив, чому Польща не може передати Україні системи Patriot
Нагадаємо, на Харківщині внаслідок бойових дій загинуло двоє цивільних. 14 травня російські окупанти вбили двох мирних жителів Харківської області.