Біля Мар'їнки знищено бронетехніку ворога: що відомо

Десантники 46 окремої аеромобільної бригади знищили дві одиниці ББМ, дві МТЛБ і один БТР.
Біля Мар'їнки знищено бронетехніку ворога: що відомо
У Мар'їнки знищено бронетехніку ворога / facebook

Поблизу окупованої Мар’їнки Донецької області ЗСУ знищили 7 одиниць броньованої техніки ворога. П’ять одиниць знищено та дві пошкоджено.

Про це стало відомо з відео Десантно-штурмових військ ЗСУ в Telegram.

Як зазначається у повідомленні, росіяни пересувалися двома колонами техніки неподалік Мар’їнки. В одній колоні налічувалось п’ять одиниць, проте до позицій наших захисників дісталося лише дві бойові машини. Інші три одиниці вдалося уразити нашим Збройним Силам.

Інша колона пересувалася іншим шляхом та складалася з трьох одиниць. Після вогненого ураження наших бійців, дві одиниці техніки відступили, а одна вщент згоріла на полі бою

"Загалом, за підсумками лише одного дня десантники 46 окремої аеромобільної бригади знищили дві одиниці ББМ, дві МТЛБ і один БТР. Також було пошкоджено один танк і одну МТЛБ російських окупантів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше прикордонники знищили техніку ворога на Бахмутському напрямку.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK