ЗСУ знищили бронетанкову колону елітної дивізії РФ

На Харківщині підрозділи "елітної" Кантемирівської дивізії спробувала здійснити прорив. В результаті - 10 одиниць бронетехніки було знищено.
ЗСУ знищили бронетанкову колону елітної дивізії РФ

Українські захисники знищили колону російських танків та бойових машин піхоти (БМП), яка намагалася прорвати оборону ЗСУ у Харківській області. Про це у суботу, 8 лютого, повідомили у 3-ій окремій штурмовій бригаді (ОШБ), бійці якої відбили атаку.

Зазначається, що наступ розпочали підрозділи Кантемирівської 4-ї танкової дивізії 1-ї танкової армії РФ, яку в Росії вважають елітною частиною. Російські війська намагалися прорватися у районі населеного пункту Первомайське. Вони пішли на штурм колоною танків та БМП за підтримки баггі.

"Потрапивши під удари артилерії противник втратив перші 2 БМП ще на переправі - техніка попросту втопилася. В роботу вступили сили FPV бригади, які завдали ударів на ходу руху ворожої колони. Піхота позапланово десантувалася з машин і її добили скидами та артою. Епічний штурм росіян закінчився знищенням БРЕМ (броньованої ремонтно-евакуаційної машини – ред.), яку пригнали евакуювати "потопельників"", - йдеться у повідомленні підрозділу.

У ході бойового зіткнення було знищено 10 одиниць російської бронетехніки, ліквідовано 10 окупантів, ще 30 отримали поранення.

Крім того, 3-тя ОШБ опублікувала відеозапис розгрому ще однієї російської бронетанкової колони, яка була знищена в районі населеного пункту Вишневе.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ знищили штаб росіян у Селидовому на Донеттчині.

Уражено 20 скупчень російських військ - Генштаб

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK