Норвегія підтримала удари по російських аеродромах

Україна показує, що дотримується міжнародного права і атакує військові об'єкти, вказали в Осло.
Норвегія підтримала удари по російських аеродромах

Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде прокоментував удари українських безпілотників по пунктах базування російської стратегічної авіації і підкреслив, що Україна має повне право атакувати військові об'єкти Росії. Про це у неділю, 1 червня, повідомляє NRK

“Саме Росія розпочала цю війну, і Україна, звичайно, має повне право завдавати ударів у відповідь по військових об'єктах по всій Росії”, - заявив міністр.

За його словами сьогоднішня спецоперація СБУ показує, що Україна дотримується міжнародного права і атакує військові об'єкти, в той час, як Росія часто атакує українські міста, калічить і вбиває цивільних.

Він також зазначив, що хоча уражені російські бази знаходяться відносно близько до Норвегії, немає жодних причин, чому країна повинна постраждати безпосередньо.

Нагадаємо, що сьогодні, 1 червня, Служба безпеки України здійснила масштабну атаку на російські військові аеродроми. Над підготовкою цієї спецоперації, яка отримала назву Павутина, працювали півтора року. У результаті вдалося уразити щонайменше 41 літак стратегічної авіації Росії.

Ілон Маск, реагуючи на спецоперацію Служби безпеки України Павутина, заявив, що "дрони є майбутнім війни".

Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні прокоментував унікальну операцію українських спецслужб на території Росії під кодовою назвою Павутина. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK