Іран готовий до "нової" співпраці з МАГАТЕ - ЗМІ

Тегеран готовий до співпраці з МАГАТЕ після атак Ізраїлю, але у "новій формі", зазначає Spiegel.
Іран готовий до "нової" співпраці з МАГАТЕ - ЗМІ

Влада Ірану хоче продовжити співпрацю з МАГАТЕ "в новій формі". Про це повідомляє Spiegel.

Так, міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі оголосив про намір дозволити інспекторам МАГАТЕ працювати у країні після завершення бойових дій з Ізраїлем.

Як зазначив міністр, після нещодавніх атак Ізраїлю та США на іранські ядерні об'єкти, Тегеран заявив про готовність продовжити співпрацю з Міжнародним агентством з атомної енергії, але у "новій формі".

"Небезпека поширення радіоактивних матеріалів і ризик вибуху залишків боєприпасів є серйозними. Тому доступ інспекторів МАГАТЕ до ядерних об'єктів має як аспект безпеки реакторів, так і аспект, що стосується безпеки самих інспекторів", – заявив Арагчі.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що Ірану вдалося зберегти частину збагаченого урану після нещодавніх ударів по ядерних об’єктах. Також стало відомо, що  Ізраїль готується до поновлення війни з Іраном, якщо Тегеран спробує відновити свою ядерну програму. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK