НАТО запросить країни Перської затоки на саміт Альянсу - ЗМІ

Ключовими темами саміту НАТО в Анкарі стануть конфлікт з Іраном та внутрішня напруга в Альянсі.
НАТО запросить країни Перської затоки на саміт Альянсу - ЗМІ

НАТО запросить чотири країни Перської затоки на липневий саміт в Анкарі. Про це повідомляє Bloomberg у середу, 13 травня.
 
На саміт, що запланований на 7-8 липня у столиці Туреччини, ймовірно запросять міністрів закордонних справ Бахрейну, Кувейту, Катару та Об'єднаних Арабських Еміратів.
 
Ці держави є членами Стамбульської ініціативи співпраці - партнерства між НАТО та країнами Близького Сходу, які не входять до складу Альянсу.
 
Зустріч відбудеться на тлі зростаючої напруги через війну в Ірані після того, як президент США Дональд Трамп розкритикував союзників по НАТО за те, що вони не допомогли відкрити Ормузьку протоку, а згодом оголосив про виведення близько 5000 американських військових з Німеччини.

Нагадаємо, у відповідь міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що європейці повинні взяти на себе більшу відповідальність за власну безпеку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK