НАТО запросить країни Перської затоки на саміт Альянсу - ЗМІ
Ключовими темами саміту НАТО в Анкарі стануть конфлікт з Іраном та внутрішня напруга в Альянсі.
НАТО запросить чотири країни Перської затоки на липневий саміт в Анкарі. Про це повідомляє Bloomberg у середу, 13 травня.
На саміт, що запланований на 7-8 липня у столиці Туреччини, ймовірно запросять міністрів закордонних справ Бахрейну, Кувейту, Катару та Об'єднаних Арабських Еміратів.
Ці держави є членами Стамбульської ініціативи співпраці - партнерства між НАТО та країнами Близького Сходу, які не входять до складу Альянсу.
Зустріч відбудеться на тлі зростаючої напруги через війну в Ірані після того, як президент США Дональд Трамп розкритикував союзників по НАТО за те, що вони не допомогли відкрити Ормузьку протоку, а згодом оголосив про виведення близько 5000 американських військових з Німеччини.
Нагадаємо, у відповідь міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що європейці повинні взяти на себе більшу відповідальність за власну безпеку.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







